Skip to content

mgr Alicja Wojtasiewicz

wykształcenie

kursy

doświadczenie

obszar moich zainteresowań

biogram

Alicja od początku swojej kariery wiedziała, że chce pracować z dziećmi. Wszystkie ukończone przez nią kursy są związane właśnie z tematyką fizjoterapii pediatryczno-neurologicznej. 

Stale głodna wiedzy i nowych strategii pomocy moich pacjentom, szkoli się regularnie u polskich jak i zagranicznych instruktorów o światowej renomie. Praca z dziećmi daje jej ogromną satysfakcję a każdy postęp w terapii bardzo ją cieszy i daje dodatkowy napęd do działania i rozwoju. Jako mama małego dziecka, stara się korzystać z tego życiowego doświadczenia, które daje dodatkową empatię w stosunku do rodziców dzieci u których prowadzę terapię.

Jest również dyplomowanym terapeutą widzenia słabowidzących w związku z tym oprócz aspektu ruchowego, szczególną uwagę zwraca również  na funkcjonowanie wzrokowe swoich pacjentów.  

Zafascynowana tematyką wzroku, stworzyła blog o nazwie OczkoBlog Fizjoterapeuty, dzięki któremu w social mediach dzieli się wiedzą.

Prywatnie jest mamą, żoną i właścicielką szalonego kundelka. Jej pasją jest taniec, zumba ale lubi również usiąść na kanapie z kawą i oglądać po raz setny filmy z serii Harry Potter

"Dziecko uczy się najwięcej w zabawie i w komfortowych warunkach. To staram się zapewnić każdemu młodemu człowiekowi podczas naszych spotkań"