Skip to content

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną możliwe jest również skorzystanie z Kiedy warto udać się na konsultację do fizjoterapeuty?

Pierwsze dwanaście miesięcy to okres najszybszego rozwoju człowieka, który ma istotny wpływ na całe jego życie. Istotne by w tym okresie zwracać szczególną uwagę na rozwój psychoruchowy dziecka i konsultować z fizjoterapeutą wszelkie wątpliwości.

Według mnie każdy Maluszek powinien przynajmniej raz w życiu zostać poddany obserwacji fizjoterapeuty. Dobrym momentem jest okres miesiąca-trzech po urodzeniu dziecka. Podczas konsultacji fizjoterapeuta przeprowadza szczegółowy wywiad, ocenia rozwój ruchowy dziecka, jego napięcie mięśniowe a także przekazuje Rodzicom wiedzę na temat prawidłowej pielęgnacji niemowląt- więcej o prawidłowej pielęgnacji niemowląt znajdziesz tutaj- i jakiś przycisk.

Kolejnym okresem jest czas gdy Maluszek rozpoczyna samodzielny chód- warto wówczas skonsultować się z fizjoterapeutą by ocenił jakość wzorca chodu i postawy ciała.

Tutaj przydałoby się zdjęcie z Danielem jak stoi i ja patrzę na niego- może kiedyś

Konsultacje przeznaczone są zarówno dla niemowląt jak i dzieci starszych. Celem konsultacji jest ocena funkcjonowania dziecka w sferze ruchowej.

Polecam również zapoznać się z niepokojącymi objawami w rozwoju dziecka

Tutaj przycisk do artykułów:

  1. Niepokojące objawy w rozwoju ruchowym niemowląt? Kiedy zgłosić się do fizjoterapeuty?
  2. Niepokojące objawy w rozwoju ruchowym dzieci przedszkolno-szkolnych? Kiedy Zgłosić się do fizjoterapeuty?

Zobacz jak przygotować się do pierwszej wizyty- (tutaj przycisk, który przekieruje do tej strony jak się przygotować i przebieg)

konsultacji on-line.

Tutaj zdjęcie jak przed komputerem coś pokazuję

Aby zarezerwować wizytę on-line należy wysłać zgłoszenie korzystając z formularza kontaktowego- tutaj przycisk do formularza

Następnie otrzymają Państwo na podany przy zapisie adres mailowy kartę badania dziecka oraz dalsze szczegóły.