Skip to content

Zajęcia grupowe dla dzieci

Poznaj szczegóły naszych zajęć 
Smyko-Multisensoryka
Logosensoryka

poznaj szczegóły naszych zajęć

Smyko-Multisensoryka®

Smyko-Multisensoryka®  to zajęcia dla dzieci o charakterze rozwojowym, ponieważ wspierają całościowy rozwój dziecka w oparciu o integrację sensoryczną, czyli 7 zmysłów i program Smyko-Multisensoryka® (https://www.charezinska.pl/multisensoryka-zajecia-cykliczne/).

👉Ale również są to zajęcia o charakterze:

❤️Profilaktycznym– zapobiegają powstawaniu deficytów sensorycznych – związanych z tzw. deprywacją sensoryczną(czyli zbyt małą ilością różnorodnych bodźców potrzebnych do prawidłowego rozwoju).

🧡Przesiewowym– prowadzący jest w stanie wstępnie określić profil sensoryczny dziecka- jeśli dziecko nadmiernie poszukuje lub konsekwentnie unika pewnych bodźców sensorycznych. Jest to pierwszy krok w celu wykrywania zaburzeń integracji sensorycznej.

💛Edukacyjnym– rodzice i opiekunowie dowiadują się w jaki sposób prawidłowo stymulować zmysły dziecka poprzez proste aktywności i zabawę.

💚Zabawowym – zajęcia odbywają się poprzez zabawę.

Zabawy i aktywności są proponowane przez osobę prowadzącą, ale jest też czas na zabawę własną w czasie wyciszającej zabawy brudzącej, do której używane są produkty jadalne.

Rodzice na zajęciach dostają informacje w jaki sposób bawić się z własnym dzieckiem🐯

Każde zajęcia mają inny motyw przewodni wokół którego zorganizowane są zabawy sensoryczne i zabawa wyciszająco- brudząca

Zajęcia prowadzi Edyta Andrych. Więcej o Edycie możecie przeczytać tutaj.

💶Jaki jest koszt zajęć?

Pojedyncze zajęcia kosztują 60

Dotychczas udało nam się tworzyć w miarę stałe grupy, tak by móc się nie tylko dobrze bawić, ale również zaprzyjaźnić 🥰 stąd płacimy za miesiąc z góry (karnet).

Ale…

Wiemy, że różnie bywa, dlatego Wasz karnet nie będzie imienny 👉 jeśli nie możecie być na zajęciach, możecie sprzedać swoją wejściówkę innej mamie.

Udało nam się zbudować naszą małą społeczność na Facebooku- to właśnie w grupie Zajęcia dla Maluszków w Fizjosensorycznie możemy informować o naszej nieobecności i sprzedawać nasze wejściówki- chętnych nie brakuje 🙂 

Oto link do grupy:

https://www.facebook.com/groups/962045564382459

Oto link do rezerwacji:

https://fizjosensorycznie.nakiedy.pl/

 

 

📅Kiedy odbywają się zajęcia?

🔵grupa I dzieci od 8 do 18 miesiąca życia- czwartki godzina 16:00

🟠grupa II- dzieci od 18 do 28 miesiąca życia- czwartki godzina 17:30

 

Liczba miejsc jest ograniczona!

LogoSensoryka©

LogoSensoryka ©

to zajęcia oparte na angażowaniu zmysłów, małej motoryki oraz aparatu mowy dziecka. 

Każda zabawa sensoryczna wzbogacana jest o wyrażenia dźwiękonaśladowcze, wierszyk, piosenkę, rymowankę. W ten sposób dziecko jest zapraszane do wciągającego i ciekawego świata zmysłów, do manipulowania, doświadczania oraz mowy i komunikacji.

Podczas zajęć dzieci robią to, co lubią najbardziej- doświadczają, jednocześnie wzbogacają słownictwo, uczą się koncentracji uwagi, komunikują się oraz nawiązują wspaniałą więź z Rodzicem/rówieśnikami/opiekunem przez wspólną zabawę.

👉Na każdych zajęciach rodzice lub opiekunowie:

💚poznają wiele pomysłów na zabawy z dziećmi, które wspierają ich rozwój.

💜Rodzice mogą korzystać z tych inspiracji w domu poszerzając swoje kompetencje i możliwości dla prawidłowego rozwoju swoich dzieci.

Każde zajęcia realizowane są w innym temacie przewodnim, wokół którego proponujemy zabawy muzyczne, zabawy wspierające motorykę oraz sensoryczne, często z zabawą brudzącą.

Zajęcia prowadzi Edyta Andrych. Więcej o Edycie możecie przeczytać tutaj.

💶Jaki jest koszt zajęć?

Pojedyncze zajęcia kosztują 60 zł. 

Dotychczas udało nam się tworzyć w miarę stałe grupy, tak by móc się nie tylko dobrze bawić, ale również zaprzyjaźnić 🥰 stąd płacimy za miesiąc z góry (karnet).

Ale…

Wiemy, że różnie bywa, dlatego Wasz karnet nie będzie imienny 👉 jeśli nie możecie być na zajęciach, możecie sprzedać swoją wejściówkę innej mamie.

Udało nam się zbudować naszą małą społeczność na Facebooku- to właśnie w grupie Zajęcia dla Maluszków w Fizjosensorycznie możemy informować o naszej nieobecności i sprzedawać nasze wejściówki- chętnych nie brakuje 🙂 

Oto link do grupy:

https://www.facebook.com/groups/962045564382459

 

📅Kiedy odbywają się zajęcia?

Aktualnie nie prowadzimy grup

dlaczego zajęcia w Fizjosensorycznie ?

Tworzymy przyjazną atmosferę, dzięki stałym grupom i 

1
0 +
Zrealizowanych zajęć
2
0
uczestników
3
0 +
zadowolonych uczestników

Prowadzący

Edyta

Psycholog

Edyta jest trenerem zajęć Smyko- multisensoryki ® stymulujących 7 zmysłów w oparciu o integrację sensoryczną. Ukończyła również Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA oraz wiele szkoleń dotyczących wspierania rozwoju małego dziecka. Obecnie jest w trakcie specjalizacji na Terapeutę i Diagnostę Integracji Sensorycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi od 9 miesiąca życia do 4 lat. Prowadziła zajęcia dla dzieci według programu Klucz do uczenia się, zajęcia muzyczno-rytmiczne i zajęcia adaptacyjne dla dzieci, zajęcia ogólnorozwojowe oraz od kilku lat zajęcia Smyko- multisensoryka ® w oparciu o SI

co najbardziej cenią uczestnicy naszych zajęć

wybraliśmy kilka z nich

Kameralność, super prowadząca

Mama

Zajęcia są dobrze zorganizowane i podąża Pani za dziećmi tzn. daje im tyle czasu żeby zainteresowały się zabawą i z niej skorzystały jak najlepiej.

Mama

Indywidualne podejście prowadzących do dzieci, pełne empatii, zrozumienia i ciepła

Mama

Zajęcia bardzo różnorodne. Fajnie, że dzieci mogą się też pobrudzić i umazać w różnych konsystencjach 🙂

Mama

gdzie odbywają się zajęcia

Gabinet Fizjosensorycznie
ul. Wiatraczna 15/142
(wejście od ulicy Prochowej)

Kontakt

Napisz wiadomość

Zapisz się na zajęcia

Telefon

573 141 515

E-mail

kontakt@fizjosensorycznie.pl